ממליצים ולקוחות

sport4mesport4me 3sport4me 2


 

11 Medium

 

 

 


 

"התחלתי להתאמן עם ענבר לפני חצי שנה, אימונים פרטיים שבועיים. התחלתי להתאמן כחלק מתהליך החלמה בעקבות פריצת דיסק, מלווה בכאבי גב רבים.
האימונים עם ענבר מאפשרים לי להתחזק ולהשתפר בהתאם להנחיות הרפואיות שקיבלתי, עליהן היא מקפידה בתשומת לב, אבל גם בהתאם לקצב שמתאים לי.
האימונים עם ענבר נעימים ומאתגרים. ענבר מקפידה ויסודית כך שאני עובדת קשה, אבל היא גם יודעת לשנות את האימון תוך כדי עבודה בהתאם להרגשתי באותו יום.
התרגילים באימונים הם בהתאם ליכולות שלי ובלי שיהיו לי כאבים או אי נוחות. מאז תחילת האימונים יש שיפור ניכר בחוזק, בגמישות ובביטחון בתנועות שלי.
בנוסף השילוב בין האימונים לתרגילים שהיא מכינה לי כדי להתאמן לבד בבית מאפשרים לי גמישות בזמן וכמות האימונים שאני עושה"
אביטל בת 36


" אני מתאמן אצל גרג כחמש שנים, ונהנה הן מרמת האימונים, הן מגיוון התרגילים והן מהאווירה באימון. כל אימון מתנהל לפי תוכנית שנכתבה מראש, תוך התחשבות בהיסטוריית האימונים הקודמת.
גרג מבין את צרכי המתאמן, ומתאים את האימון לצרכים אלו. כאשר עבודתי מכתיבה לי שהויות ממושכות בחו"ל, גרג מכין עבורי, מבעוד מועד, תוכניות אימונים, המתאימות לחדרי הכושר המוגבלים של בתי-המלון. לאחר היעדרות מחדר הכושר, האימונים מדורגים ומבוקרים, והחזרה לאימונים סדירים, מהירה וללא פציעות. כמו כן, בסוף כל אימון, תוכנית האימונים המעודכנת, נשלחת לדוא"ל שלי.
גרג אדיב, מקצועי, מקצוען ובעל תודעת שירות גבוהה.
כמי שעוסק בספורט שנים רבות, והתאמן אצל מאמנים רבים במהלך השנים, אני ממליץ בחום על אימון אישי אצל גרג. "
אייל בן 39

 


 

"אני רוצה להמליץ בחום! השיטה עובדת. הבן שלי מאומן על ידי איציק מזה חמישה חודשים וחל שיפור עצום! הבן שלי רזה והתזונה שלו השתפרה. לא מזמן ראיתי פרסומת בראשון ״ילדים שמנים הופכים למבוגרים שמנים״. מאוד חשוב לעצור את התופעה רגע לפני שזה קורה. זו הבריאות של הילדים שלנו. מאמן אישי הוא מין קוצ׳ר.היכולת לרתום את ילדנו היא מדהימה…זו המלצה אישית וחמה למקום נפלא ומקצועי"
מיכל אמא של אור


 

"אני צעיר, בן 95, עבדתי עד גיל 90. בעבודה היה לי סיפוק והישגים בדרך, כל השנים הראש היה עמוק בעבודה ולא היה לי זמן להסתכל הצידה, להבין שיש גם
דברים אחרים שצריך לעשות במקביל.
כשהשתחררתי מהעבודה הבנתי שאני צריך להתחיל לטפל בבריאות שלי. הבעיה שלי היא חולשה בהליכה. במקרה פגשתי את ענבר, מדריכת אאוטפיט, להתעמלות בריאותית ופילאטיס. מאוד התרשמתי מהאישיות והגוון הרחב של התרגילים שלה, אנחנו מתרגלים כבר 5 חודשים פעם בשבוע, ובנוסף אני מקבל שיעורי בית ומתרגל יום יום חצי שעה באופן עצמאי, ואני מרגיש שיפור משמעותי במצבי. אני צריך לציין, שהאימון של ענבר מאוד יסודי, יעיל ומקצועי. היא מסבירה בפרטי פרטים כל תרגיל, ואיך הוא משפיע על כל חלק בגוף והשרירים שמניעים אותו. את התרגילים היא מלווה עם מצלמה, כדי לראות ולהשוות אם יש התקדמות. יש התקדמות! יש שיפור!
ההרגשה והביטחון העצמי השתפרו, לא בחינם אומרים: "נפש בריאה בגוף בריא".
ענבר ואאוטפיט, תודה !"

 

22 Medium